Q&A s autory

 

Remember thisQ&A Questions and Answers / Otázky a odpovědi

= online rozhovory s autory

Níže uvádíme rozpis termínů, kdy se Q&A budou konat. Budou vedeny dvěma moderátory buď s českými autory v češtině (označeno CZ) nebo s anglicky mluvícími v angličtině (označeno EN). Všechny Q&A bude možné pustit ze záznamu nejpozději 48 hod po jejich konání se simultánním překladem (tj. Q&A vedené v angličtině si budete moci promítnout s českým simultánním překladem), a to i v době po festivalu.

Postupně Vás budeme informovat o tom, kteří autoři se zúčastní jednotlivých Q&A a kdy. Během konání Q&A budete moci pokládat své otázky (v češtině nebo angličtině) na chatu integrovaném na webu.

Datum Hod. Authoři Jazyk
20.11. (So) 14:00 Andrés Ribagorda, Pablo Jimeno (Les Filles De Sete (Sete Girls)) EN
16:00 Matúš Zajac (Alchymista a Asteroid) CZ
Jáchym Svoboda (Hlad) CZ
Stela Konečná (Kolektiv) CZ
Antonín Korb (Revoluce) CZ
Jakub Semrád (Óda) CZ
18:00 Jorge Iglesias Manibardo (Ego) EN
Fiyin Coker (Solitude) EN
Christopher Hunte (Christopher Hunte) EN
21.11. (Ne) 10:00 Elpida Floraki (Grey Jungle) EN
Brandon Lee (Three things that filmmaker should do during quarantine) EN
Camera Zizanio EN
Bokeong Kim (Memories) EN
16:00 Stěpán Havlín (Sladký domove) CZ
18:00 Ava Bounds (Hello Frisco) EN
Roope Kontio (Final Case of Ronkainen) EN
27.11. (So) 14:00 Alena Straková (Lennon Board) CZ
Karolína Beranová (Vítejte Ve Vašem Povědomí) CZ
David Bumbálek (Tři filmy od Ambroziády) CZ
Filip Špinka, Štěpán Hartl (Klam) CZ
16:00 Martin Pleštil (Smrťák) CZ
Natálie Šubrtová (Přes okno) CZ
Matěj František Preisler (Partička) CZ
Klára Hejlíková (Pravda nebo úkol?) CZ
Max Čuda (Doodl) CZ
18:00 Klar Opraus (Básnik) EN
Luka Frim (Čajanka) EN
Axaxia OM Castro (Crow Call and Response) EN
Mackenzie Dy ("All Alone" and "Do Hard Things") EN
28.11. (Ne) 10:00 Taeyang Lee (Superstar, Missing Friends of that Island) EN
Radheya Jagatheva (The Quiet, Painting by Numbers, Pacing the pool) EN
16:00 Patrik Polák (Izolace) CZ
Frederick Hrabálek (Initializing Broadcast + Deadline) CZ
Vojtěch Kapounek (Dřevěná mísa) CZ
Josef a Antonín Abrahámovi (Přežívání v divočině podle Jima Křováka) CZ
ZUŠ Bruntál (Smog) CZ
18:00 Andrew Chan Possemato (The Butler and the Ball) EN
Bryn Wright (Bad Bugs) EN
Stephanie Mielke (Diana´s Best) EN
Varsha Gill (Remember this) EN

Vítězní autoři se též zúčastní fyzicky v pražském Kině Pilotů nebo online (ze zahraniční či z Čech) slavnostního předávání cen dne 4. 12. 2021 od 14.30 hod.

Všechny doprovodné programy (streamované i ze záznamu) jsou ke zhlédnutí ZDARMA a k jejich přístupu nepotřebujete registraci.