3. ROČNÍK

Інформація для глядачів з України

Часті питання (HOW TO)

Реєстрація та вхід

  1. Спочатку потрібно зареєструватися: на головній сторінці - верхня рожева смуга праворуч >> přihlásit/Login (увійти) >> Váš účet/Your account (Вашпрофіль), після чого заповнити та натиснути відправити реєстраційну форму внизу (прокрутіть вниз ).Після цього на ваш імейл прийде електронний лист з підтвердженням.
  2. Вам завждибудепотрібно входити в систему через: верхня рожева смуга праворуч >>přihlásit/увійти >> потім заповніть тільки дві верхні порожні частини сторінки ("Emailабо логін" і "пароль").
  3. Якщо на панелі білим кольоромсвітиться“PŘIHLÁŠEN”/"logged", то ви увійшли, якщо “PŘIHLÁSIT“/"Login", вам потрібно увійти ще раз.

Доступ до фільмів

  1. На рожевій панелі відкрийте “Filmy online” (3-й зліва) / “Films online” (2-й зліва) “Фільми онлан”/Filmové sekce a bloky (Розділи та блоки фільмів)
  2. Прокрутітьвнизінатиснітьнабудь-якийблоквід1до30 (анетількинаперші8),наприклад, 1. Pro nečtenáře (non-readers)для не читачів, 2.S tebou mě baví svět (You make my day)Зтобоюбавитьсясвіт.(при першому вході блок будеUZAMČEN/LOCKED(ЗАБЛОКОВАНО) - це нормально)
  3. У блоці у великому рожевому полі під деталями блоку написано:Tentofilmovýblokjeuzamčený (nemůžetejejshlédnout) Цей фільмовий блок заблокований. -TentofilmovýblokjevhodnýprodivákysminimálnímdosaženýmvěkemXlet-Potvrzuji, ževšemdivákůmjealespoňXlet."Цей фільмовий блок заблоковано" (ви не можете його переглянути). "Цей блок фільмів призначений для глядачів віком не менше10-тироків" "Я підтверджую, що всі глядачі досягли вікуXроків". Підтвердіть вік - встановіть білу галочку і натисніть "розблокувати цей блок фільмів!"
  4. Над зображенням з'явиться напис “OTEVŘÍTONLINESTREAMFILMOVÉHOBLOKU”/”OPEN THE FILM BLOCK ONLINE STREAM” ("ВІДКРИТИ ПОТIК БЛОКУ ФІЛЬМІВ В ІНТЕРНЕТІ") >>> натисніть на нього
  5. Відкриється вікно відео (плеєр): натисніть кнопку "Play" на його нижній панелі, і воно почне відео, відтворюючи ВЕСЬ блок: спочатку джингл, потім ролики партнерів і тільки потім окремі фільми.
  6. Якщо ви хочете подивитися тільки конкретний фільм або перейти до наступного фільму в блоці, просто натисніть на нього (прокрутіть донизу і натисніть фільм зі списку під плеєром).

Якщо у вас виникли серйозні проблеми з реєстрацією, входом, розблокуванням блоків або початком трансляції фільму, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером +420 777 338 785 (CZ/EN).